Ubytovanie

Správa NP Malá Fatra má k dispozícii ubytovacie priestory, ktoré možno využiť na individuálne pobyty hostí, ako aj na cielené viacdňové výchovno – vzdelávacie programy.

Ubytovacia časť v objekte správy pozostáva z:

1. prízemie:

trojizbový byt s kuchyňou, WC a kúpeľňou. Kuchynské vybavenie tvorí kuchynská linka, špajza, elektrický sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a riad. V kuchyni je stôl a 6 stoličiek.  Byt má kapacitu 8 lôžok a tri prístelky. Je prístupný z boku budovy (od parkoviska), samotný vchod do neho je však na spoločnej chodbe pracoviska ŠkOP a OSS.

Chodba – 2 x vešiaková skriňa, 2 x skrinka na obuv

  1. izba – 2 x posteľ, 2 x nočný stolík, 1 x šatníkovo – policová skriňa
  2. izba – 2 x posteľ, 2 x nočný stolík, 1 x šatníkovo – policová skriňa
  3. izba – 4 x posteľ, 1 x nočný stolík, 1 x väčšia šatníkovo – policová skriňa
2. Zasadacie miestnosti.

Ide o dve samostatné miestnosti. Väčšia z nich má kapacitu 40 osôb. Nachádza sa tu premietacie plátno, na požiadanie je možné dodať dataprojektor. Menšia zasadacia miestnosť s kapacitou 20 osôb je vybavená audiovizuálnou technikou a pomôckami na environmentálnu výchovu. Súčasťou je knižnica.

3. I. poschodie:

Tu sa nachádza celkom 6 izieb, kuchynka, WC, sprchy, a rokovacia miestnosť.

  1. izba č.41 – dvojlôžková. Príslušenstvo tvorí: stôl, 2 x stolička, komoda, skriňa (½ police, ½ šatník), vešiak so zrkadlom, 2 x nočný stolík s lampou, polica na obuv a smetný kôš. Okná sú orientované do ulice.
  2. izba č.42 – trojlôžková. Príslušenstvo tvorí: stôl, 3 x stolička, skriňa (šatník), komoda, vešiak so zrkadlom, 3 x nočný stolík s lampou, polica na obuv a smetný kôš. Okná sú orientované do ulice.
  3. izba č.43 – dvojlôžková s prístelkou. Príslušenstvo tvorí: stôl, 3 x stolička, skriňa (šatník), komoda, vešiak so zrkadlom, 2 x nočný stolík s lampou, polica na obuv a smetný kôš. Okná sú orientované do ulice.
  4. izba č.44 – trojlôžková s prístelkou 2 krát. Príslušenstvo tvorí: stôl, 4 x stolička, trojdielna skriňa (väčšia časť je šatník), komoda, vešiak so zrkadlom, 3 x nočný stolík s lampou, polica na obuv a smetný kôš. Okná sú orientované čiastočne do, a čiastočne mimo ulicu.
  5. izba č.45 – trojlôžková. Príslušenstvo tvorí: stôl, 3 x stolička, skriňa (šatník), komoda, vešiak so zrkadlom, 3 x nočný stolík s lampou (2x), polica na obuv a smetný kôš. Okná sú orientované mimo ulicu.

Rokovacia miestnosť. Príslušenstvo tvorí: 8 kresiel, konferenčný stôl, polica na obuv, vešiak so zrkadlom a dve knihovničky.

Kuchynka. Príslušenstvo tvorí: kuchynská linka, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, riad.

WC a sprchy – muži (2x)

WC a sprchy – ženy (2x)

4. II. poschodie – podkrovie:

Tu sa nachádzajú dva 4-lôžkové apartmány so strešnými oknami. Majú dve spálne, samostatné WC a sprchu. Príslušenstvo oboch tvorí: 3 x taburetka, 2x kreslo, 2x konferenčný stolík, vešiaková stena, policová skrinka so sklenými dvierkami, vešiaková stena,   2 x nočný stolík, policová skriňa nízka, vešiaková skriňa.

V prípade záujmu o bližšie informácie nás VOPRED kontaktujte na e-mailovej adrese skopvarin@sopsr.sk, alebo na telefónnom čísle 041/507 14 11.