Vyhodnotenie súťaže o sprevádzanú túru

Vyhodnotenie súťaže o sprevádzanú túru

Hrebeň Malej Fatry, foto: Tomáš Flajs

V dobe trvania sezónnej uzávery turistických chodníkov sme pre návštevníkov národného parku pripravili už druhý ročník fotografickej súťaže, ktorej cieľom je ukázať krásy Malej Fatry  s rešpektovaním návštevného poriadku a sezónnych uzáver turistických chodníkov.  Výhrou v súťaži je sprevádzaná túra s pracovníkom Správy NP Malá Fatra na ľubovoľnú lokalitu, spojenú s výkladom o území národného parku.

Viac informácií o súťaži, vrátane pravidiel, nájdete tu: http://npmalafatra.sopsr.sk/sutaz-o-sprevadzanu-turu-v-np-mala-fatra/

Druhy ročník našej súťaže o sprevádzanú túru sa stretol s menším záujmom verejnosti, ale aj tak nám prišli krásne fotky z Malej Fatry.  Do súťaže sa prihlásilo celkovo 8 súťažiacich,  ktorí nám zaslali 8 fotografií. Mená súťažiacich sme napísali na lístok, vložili do krabice a šťastná ruka kolegu Tomáša Flajsa vyžrebovala výhercu. Tým sa stal p. Michal Vaský.

Výhercovi  blahoželáme. Budeme ho kontaktovať za účelom dohodnutia podrobností ohľadom prevzatia výhry.

Ostatným súťažiacim ďakujeme za účasť, vážime si, že rešpektujete návštevný poriadok a tešíme sa na tretí ročník súťaže. V priloženej fotogalérii nájdete všetky súťažné fotografie (poradie náhodné).

Gabriela Kalašová